Birkenstock - wygodne buty zdrowotne dla każdego

Buty zdrowotne Birkenstock - trwałość i precyzja wykonania

Birkenstock to czołowa globalna marka na świecie o niemieckich korzeniach, która powstała w 1774 roku. To jedna z najstarszych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą butów, w tym wygodnego obuwia zdrowotnego. Birkenstock od początku swojego istnienia zobowiązał się względem sztuki produkcji butów inspirowanej rozwiązaniami ortopedycznymi. Obuwie producenta o 230-letniej historii sprzedawane są w 90 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, a także w Azji. Oferta marki Birkenstock obejmuje wygodne obuwie zdrowotne dla kobiet oraz mężczyzn. Materiały stosowane do produkcji obuwia Birkenstock są przyjazne środowisku i przyczyniają się do jego ochrony. Firma jest patronem ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju. Poznaj wygodne obuwie zdrowotne marki Birkenstock i wybierz coś dla siebie.

Birkenstock pomysłodawcą wkładek ortopedycznych 

Niemiecka firma wynalazła unikalną anatomiczną wkładkę, która ma zastosowanie w butach zdrowotnych. Pomaga ona w utrzymaniu odpowiedniej higieny stóp oraz leczeniu schorzeń z nimi związanych takich jak stopa cukrzycowa czy halluksy. Wieloletnie badania oraz testy prowadzone przez lekarzy ortopedów pozwoliły uzyskać innowacyjny produkt o właściwościach leczniczych. Połączenie anatomicznej wkładki oraz ostrożnie wybieranych materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością i są pozyskiwane ze zrównoważonych źródeł oraz przetwarzane w zwykle wymagających warunkach pozwoliło uzyskać produkt wysokiej jakości, który jest obecnie wizytówką marki Birkenstock.

Wygodne męskie klapki marki Birkenstock

Wygodne obuwie zdrowotne Birkenstock dla Pań i Panów

Niemiecka firma wypuściła na rynek europejski specjalną serię butów o właściwościach zdrowotnych. Wyróżnia je wysoka dbałość o szczegóły, personalizowane wkładki ortopedyczne na płaskostopie podłużne i poprzeczne oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Przykładem wygodnego obuwia terapeutycznego dla Pań są klapki Mayari o tęgości H, które posiadają mocno profilowane skórzane wkładki ortopedyczne. W ofercie dla Panów wyróżniają się skórzane klapki Arizona o tęgości poszerzonej, dzięki regulacji polecane również na stopy szerokie - tęgość K. Przetestuj wygodne buty Birkenstock, poczuj się  modnie i wygodnie. Buty z anatomicznie wyprofilowaną podeszwą noszone są przez światowe gwiazdy.