Artykuły

10 zalet wygodnego obuwia zdrowotnego

Obuwie zdrowotne to produkty przygotowane przez specjalistów od leczenia i profilaktyki w przypadku dolegliwości stóp. Wygodne buty zapobiegają powstawaniu schorzeniom stóp oraz przyspieszają leczenie już istniejących chorób. Ale czy poza czynnikiem medycznym wygodne obuwie zdrowotne ma dla nas jeszcze coś specjalnego? Zapraszamy do poznania 10 zalet butów, które zyskują na coraz większej popularności w Polsce i na świecie.

Czytaj dalej...
Komfortowe buty o normalnej szerokości - tęgość G. Sprawdź czy są dla Ciebie.

Dlaczego tęgość obuwia zdrowotnego jest tak ważna? Tęgość obuwia to jego szerokość. Komfort - nie ma nic ważniejszego niż komfortowe noszenie obuwia. W sytuacji, gdy większość czasu spędzamy w pracy, w drodze do domu i z domu, w ciągłym ruchu komfort jest kluczowym elementem naszego samopoczucia.

Czytaj dalej...
Dr Orto - wygodne obuwie profilaktyczno - terapeutyczne na stopy wrażliwe

Buty zdrowotne Befado - swoboda ruchu w każdej sytuacji. Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” produkujące obuwie zdrowotne Dr Orto to polska firma z 85 - letnią tradycją, która stawia głównie na jakość i szerokość oferty. To lider na polskim rynku w zakresie wzornictwa i bardzo bogatej oferty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Czytaj dalej...
Jak dobrać odpowiednie obuwie medyczne?

Praca w szpitalu lub specjalistycznej przychodni to ciągłe przemieszczanie się. Liczba kroków przebytych w ciągu dnia jest równa często liczbie kroków półmaratończyka. Dlatego tak ważne jest dbanie o nasze stopy.

Czytaj dalej...
Halluksy - jak sobie z nimi poradzić?

Wybór dopasowanego obuwia zdrowotnego jest bardzo ważny w przypadku osób, które zmagają się z halluksami. Jest to związane ze źródłem powstawania schorzenia, którym często są źle dobrane buty. Kobiety, które często chodzą w szpilkach, powinny więc mieć na uwadze fakt, że nie jest to korzystne dla ich zdrowia.

Czytaj dalej...
Wygodne buty zdrowotne Rieker i ich właściwości

Buty zdrowotne Rieker - wygoda i modny wygląd w przystępnej cenie.

Rieker to szwajcarski producent wygodnego obuwia zdrowotnego damskiego i męskiego, który ma już ponad sto pięćdziesiąt lat. Wyróżnikiem marki Rieker są kreacje łączące piękny styl, doświadczenie rzemieślnicze oraz wygodę noszenia. Buty zdrowotne Rieker to kombinacja giętkości, lekkości i doskonałej amortyzacji, dzięki czemu można je nosić od rana do wieczora. 

Czytaj dalej...
Copyright @ 2018 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl