Artykuły

Dlaczego tęgość obuwia zdrowotnego jest tak ważna? Tęgość obuwia to jego szerokość. Komfort - nie ma nic ważniejszego niż komfortowe noszenie obuwia. W sytuacji, gdy większość czasu spędzamy w pracy, w drodze do domu i z domu, w ciągłym ruchu komfort jest kluczowym elementem naszego samopoczucia.
Czytaj dalej

Buty zdrowotne Befado - swoboda ruchu w każdej sytuacji. Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” produkujące obuwie zdrowotne Dr Orto to polska firma z 85 - letnią tradycją, która stawia głównie na jakość i szerokość oferty. To lider na polskim rynku w zakresie wzornictwa i bardzo bogatej oferty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Czytaj dalej

Praca w szpitalu lub specjalistycznej przychodni to ciągłe przemieszczanie się. Liczba kroków przebytych w ciągu dnia jest równa często liczbie kroków półmaratończyka. Dlatego tak ważne jest dbanie o nasze stopy.
Czytaj dalej

Wybór dopasowanego obuwia zdrowotnego jest bardzo ważny w przypadku osób, które zmagają się z halluksami. Jest to związane ze źródłem powstawania schorzenia, którym często są źle dobrane buty. Kobiety, które często chodzą w szpilkach, powinny więc mieć na uwadze fakt, że nie jest to korzystne dla ich zdrowia.
Czytaj dalej

Buty zdrowotne Rieker - wygoda i modny wygląd w przystępnej cenie. Rieker to szwajcarski producent wygodnego obuwia zdrowotnego damskiego i męskiego, który ma już ponad sto pięćdziesiąt lat. Wyróżnikiem marki Rieker są kreacje łączące piękny styl, doświadczenie rzemieślnicze oraz wygodę noszenia. Buty zdrowotne Rieker to kombinacja giętkości, lekkości i doskonałej amortyzacji, dzięki czemu można je nosić od rana do wieczora. 
Czytaj dalej