Bio Stopa - obuwie wygodne, zdrowotne i medyczne

Lider na rynku obuwniczym w sprzedaży obuwia wygodnego i zdrowotnego

 

Bio Stopa to sklep internetowy i stacjonarny mieszczący się w Warszawie. Głównym filarem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna obuwia na różne dolegliwości stóp. Oferujemy obuwie zdrowotne i medyczne znanych producentów takich jak: Berkemann, Ara, Waldlaufer, Birkenstock, Rieker, Comfortabel, Dr Brinkmann, Fargeot, Alpina, Dr Orto, Solidus. Posiadamy całą gamę obuwia na stopy damskie i męskie o różnej tęgości: G tęgość normalna | H tęgość poszerzona | K tęgość  szeroka | M tęgość bardzo szeroka. Dla lekarzy i personelu medycznego przygotowaliśmy wygodne obuwie medyczne. W swojej ofercie posiadamy obuwie na każdą porę roku.


Możemy pochwalić się pozycją lidera na rynku obuwniczym w zakresie sprzedaży obuwia zdrowotnego, szczególnie o podwyższonej tęgości. Dążymy do stałej rozbudowy oferty uczestnicząc w targach i wprowadzając nowe produkty odpowiadające oczekiwaniom klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne obuwie na co dzień, do pracy, domowe jak również eleganckie obuwie wizytowe. Specjalizujemy się w obuwiu na stopy szerokie, z haluksami, palcami młotkowatymi, opuchnięte, z wysokim podbiciem. Posiadamy buty na stopy cukrzycowe oraz buty do wkładek ortopedycznych. Zawsze służymy poradą w zakresie doboru odpowiedniego obuwia oraz akcesoriów ortopedycznych, które również posiadamy w sprzedaży. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie w branży obuwniczej gwarantuje Państwu najwyższą jakość i wygodę. Współpracujemy tylko z najlepszymi europejskimi fabrykami.


Sklep Bio Stopa realizuje zamówienia na terenie całej Polski, jak również prowadzi sprzedaż w sklepie stacjonarnym, który mieści się przy Al. Niepodległości 103 w Warszawie, gdzie odpowiednio przeszkoleni sprzedawcy służą Państwu pomocą. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.


Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.