Bio Stopa - co nowego?

Obuwie zdrowotne - właściwości, zastosowanie, rozmiary

Jakie są właściwości wygodnego obuwia zdrowotnego? Jakie są zastosowania butów zdrowotnych? Sprawdź rozmiary!

Czytaj dalej...
7 powodów, dla których warto kupić wygodne obuwie zdrowotne

Co sprawia, że Polacy decydują się na zakup obuwia zdrowotnego? Czemu buty o właściwościach leczniczych zyskują na coraz większej popularności? Sprawdź 7 zalet obuwia zdrowotnego.

Czytaj dalej...
Geneza powstawania haluksów i metody ich zwalczania

Co to jest haluks? Jakie są bolesne objawy haluksów? Ja sobie radzić z haluksami? Sprawdź!

Czytaj dalej...
Ara - połączenie komfortu noszenia z nowoczesnym designem

Ara to wygodne obuwie zdrowotne pierwszej jakości. Ara specjalizujące się w produkcji obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i młodzieżowego. Wykorzystuje najnowsze technologie ze świata nauki i mody. Poznaj niemiecką markę z 70-letnią historią.

Czytaj dalej...
Josef Seibel - wygodne obuwie zdrowotne dla wymagających

Niemiecka firma Josef Seibel to wiodący europejski producent wygodnego obuwia zdrowotnego z ponad 100-letnią tradycją. Jej obuwie, określane jako komfortowe cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz użycie wyłącznie naturalnych materiałów. Bardzo wysoka jakość produktów jak i konkurencyjne ceny spowodowały, że już od wielu lat firma Josef Seibel jest w Europie jednym z liderów w sprzedaży wygodnego obuwia zdrowotnego.

Czytaj dalej...
Poszerzone obuwie o tęgości H. Rozmiar i zastosowanie

Tęgość H w obuwiu zdrowotnym. Co warto o niej wiedzieć? Jak dokonać pomiaru? Czy tęgość H jest dla mnie? Sprawdź!

Czytaj dalej...
Dr Brinkmann - niemiecka jakość w rozsądnej cenie

Dr Brinkmann to renomowana marka niemiecka z ponad 100-letnią tradycją. Wygodne buty zdrowotne zachwycają łatwością zakładania i komfortowego dopasowania. Uwzględniają anatomię stopy i tym samym przyczyniają się do Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Buty firmy Dr. Brinkmann wykonywane są ze skór wysokiej jakości, cechuje je poszerzona tęgość i głębokość, starając się aby obuwie spełniało swoje funkcje, nie tracąc estetyki.

Czytaj dalej...
Inblu - technologia i wygoda we włoskim stylu

Inblu to włoska firma, której historia rozpoczyna się w latach 70-tych we Włoszech. Inblu stara się spełniać wymagania i potrzeby swoich klientów, oferując modne kształty i efektowne wzory, zwracając wielką uwagę na wygodę i doskonały stosunek jakości do ceny. Wygodne, eleganckie, modne obuwie zdrowotne: Inblu jest marką dla tych, którzy lubią komfort i styl w każdym momencie dnia. Zawsze z Tobą.

Czytaj dalej...
Birkenstock - wygodne buty zdrowotne dla każdego

Birkenstock to niemiecka marka z 250-letnią tradycją produkująca najwygodniejsze obuwie na świecie. Firma Birkenstock to jedna z pięciu czołowych globalnych marek obuwniczych oraz jedna z najlepiej znanych na świecie marek wywodzących się z Niemiec. Buty z anatomicznie wyprofilowaną podeszwą noszone są przez światowe gwiazdy. Gama produktów obejmuje sandały, klapki, półbuty, japonki oraz szereg akcesoriów. Zadbaj o swoje zdrowie nie zapominając o modnym wyglądzie.

Czytaj dalej...
Berkemann - wygodne obuwie zdrowotne najwyższej jakości

Berkemann to niemiecka marka z ponad 130-letnią historią, której produkty służą zdrowiu stopy. Oryginalna 5-fazowa wkładka, która gwarantuje pełen komfort stóp i nóg jest podstawą każdego buta Berkemann. "Berkemann oznacza zdrowie dla człowieka oraz harmonię z naturą". Zgodnie z tym hasłem przewodnim, do produkcji wygodnego obuwia zdrowotnego do wkładek marki Berkemann wykorzystuje się wyłącznie naturalne materiały.

Czytaj dalej...
Copyright @ 2018 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl