Lista produktów producenta: Birkenstock

Pokazuje 1 - 27 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 88 elementów

Birkenstock - wygodne obuwie zdrowotne na każdą okazję


Birkenstock to wyjątkowe zjawisko w branży odzieżowej, która charakteryzuje się trendami modowymi. Korzenie tego przedsiębiorstwa sięgają 1774 roku. Tożsamość marki opiera się na solidnym fundamencie, który tworzy jej historia pisana od dwóch i pół wieku.


BIRKENSTOCK to marka globalna. Firma Birkenstock to nie tylko jedna z pięciu czołowych globalnych marek obuwniczych, lecz także jedna z najlepiej znanych na świecie marek wywodzących się z Niemiec. Zatrudnia ono około 3000 pracowników, może pochwalić się bogatą tradycją, a także należy do szóstego pokolenia rodziny jej założycieli i jest największym pracodawcą, jeśli chodzi o niemiecką branżę obuwniczą. W firmie BIRKENSTOCK pracuje prawie jeden na czterech pracowników z tej branży. Od początku 2013 roku utworzono ponad 1100 nowych stanowisk pracy, z których prawie wszystkie znajdują się w Niemczech. Jest to spowodowane tym, że większość produktów firmy Birkenstock powstaje w jej własnych zakładach produkcyjnych, które znajdują się w Nadrenii-Palatynacie, Nadrenii Północnej-Westfalii, Hesji oraz Saksonii.


Od lat 70. XX w. firma Birkenstock działa na skalę globalną. Nasze produkty są sprzedawane w mniej więcej 90 krajach na wszystkich kontynentach. Natomiast nasza organizacja również nabiera coraz bardziej międzynarodowego charakteru. Firma Birkenstock posiada osiem oddziałów działających w Niemczech. Jeśli chodzi o naszą obecność w innych krajach, prowadzimy biura sprzedażowe w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Chinach, Hongkongu, Japonii, Danii, na Słowacji, w Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.


Wynalazca wkładki


Tworzymy produkty, które ułatwiają i poprawiają życie naszych klientów. Nasze podstawowe produkty to unikalna wkładka anatomiczna. Firma Birkenstock wynalazła wkładkę, a także ukształtowała termin „wkładka”, który obecnie jest tak popularny. Wkładka to nie tylko unikalna i rewolucyjna koncepcja, która utorowała drogę dla całkowicie nowego rynku. To także podstawowy pomysł i punkt odniesienia dla wszystkiego, co robimy. Teraz i w przyszłości. Każdy powinien mieć dostęp do naszej wkładki, w tym osoby z haluksami. Jakie są przyczyny powstawania haluksów i jakie są rodzaje wkładek na haluksy przeczytasz na naszym blogu. Firma Birkenstock to synonim wygody, dużej funkcjonalności i niewiarygodnej jakości. Wysoki poziom jakości to wynik ostrożnie wybieranych materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością i są pozyskiwane ze zrównoważonych źródeł oraz przetwarzane w zwykle wymagających warunkach, za którymi opowiada się nasza marka. Nasze produkty promują dobre samopoczucie. Dosłownie czynią dobrą. A zatem wyróżniają się spośród ogromu tanich produktów, które obecnie zdominowały duże części świata konsumenckiego. Dlaczego Birkenstock to wygodne buty zdrowotne dla każdego znajdziesz w naszym artykule.


Birkenstock warszawa


Chcesz najpierw przymierzyć obuwie? Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Birkenstock w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Birkenstock warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości niemieckiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.