Ara - połączenie komfortu noszenia z nowoczesnym designem

Ara - wygodne obuwie zdrowotne pierwszej jakości

Wygodne buty Ara o właściwościach zdrowotnych to wyszukane materiały i kontrolowane skóry, których jakość jest potwierdzona przez niezależne instytuty. Każdy but niemieckiej firmy przechodzi do 130 pojedynczych etapów w ramach testów certyfikacyjnych. Technicy przy współpracy z lekarzami - ortopedami projektują i przygotowują wygodne obuwie zdrowotne w dopasowanej formie, które jest odpowiednie dla każdego typu stopy. Osiągają takie wyniki dzięki czterem tęgościom poprzez całe i połówkowe rozmiary oraz przez anatomiczną, bezbłędną wyściółkę. 

Technologie wykorzystywane w butach zdrowotnych Ara

Ara specjalizująca się w produkcji obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i młodzieżowego wykorzystuje najnowsze technologie ze świata nauki i mody. Głównym celem marki jest komfort noszenia przez użytkownika, dlatego Ara wprowadziła szereg rozwiązań technologicznych wpływających na wygodę chodzenia. Buty zdrowotne niemieckiej firmy amortyzują poruszanie się, szanują mięśnie, stawy, kości oraz więzadła.

Dodatkowo troszczą się o wysoką aktywność oddychania oraz optymalną klimatyzację stopy. Poza tym specjalne rozwinięte funkcje takie jak tłumienie stąpania albo aktywność oddychania stopy powodują, że w bucie ary stopa czuje się komfortowo. Obuwie Ara wykorzystuje technologie w służbie ochrony stóp przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak stopa cukrzycowa, haluksy czy palce młotkowate. Jest również skuteczne w walce z dolegliwościami chorobowymi, które dotykają nasze stopy. Dzięki licznym testom klinicznym prowadzonym przez lekarzy - ortopedów mamy pewność, że z butami Ara nasze stopy będą bezpieczne.

Wygodne damskie czółenka firmy Ara

Każda stopa jest dziełem sztuki

Projektanci wygodnych butów zdrowotnych niemieckiej firmy tworzą trójwymiarowe dzieła sztuki. Odpowiadają na potrzeby klientów wzorują się na pracach największych projektantów na świecie w zakresie mody. Troszczą się o to, żeby każdy but był perfekcyjnie dopasowany do stopy. Wyszukane wzornictwo jest szczególnie widoczne w serii produktów dla Pań. Damskie sandały, czółenka, półbuty, botki czy baleriny ary to przykłady eleganckich butów na każdą okazję. Każdego dnia przemierzamy setki kroków realizując nasze codzienne obowiązki. Wygodne obuwie zdrowotne marki Ara to pewność bezpieczeństwa naszych stóp i skuteczna ochrona przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak choroby cukrzycowe czy haluksy.