Lista produktów producenta: Ara

Pokazuje 1 - 27 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 52 elementów

Ara - modne wygodne obuwie zdrowotne


ARA Shoes to firma niemiecka z wieloletnią tradycją specjalizująca się w produkcji obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego i młodzieżowego.


Cel jest wyznaczony, droga wskazana – z modnymi butami damskimi o niezwykłej formie dopasowania, wysokiej jakości i w komfortowych czterech tęgościach. Taką filozofią nasze matczyne przedsiębiorstwo kieruje się od 58 lat – pozostaje jej wierne. Jedne co się ciągle zmienia, to moda, ze swoją fantazją, chęcią życia i niespodziankami – właśnie w tej witalnej atmosferze z sezonu na sezon powstają nasze kolekcje.


Prawie żadne inne modne kreacje nie są tak krytycznie brane pod lupę jak obuwie damskie. Tak samo jak żaden inny produkt nie jest tak często mierzony. Właśnie kobiety kładą duży nacisk na jakość i formę dopasowania,inne na korzystną cenę, inne znowu na aktualne trendy. Wszystkie życzenia zostają uwzględnione. Jest to oferta, której sobie życzą zmęczone rynkiem kobiety.


Z tradycją w przyszłość


Tylko wyszukane materiały i kontrolowane skóry ze względu na zawartość substancji szkodliwych docierają do ręcznego, intensywnego procesu przygotowawczego. Każdy model przechodzi ok. 130 procesów. I tak każdy but! To wszystko to przysłowiowa jakość ary, która na bieżąco jest sprawdzana i dokumentowana przez zewnętrzne instytucje. My jesteśmy przekonani, że dobry produkt, nawet w dzisiejszych czasach znajdzie swoją pozycję na rynku. Najlepszym dowodem na to jest kilkudziesięcioletnie zaufanie naszych klientek. Tak będzie nadal!


Ekologiczna produkcja, indywidualne modelowanie


Anatomia ludzkiej stopy jest wysoko skomplikowanym tworem. Nasi technicy i projektanci widzą to podobnie, dlatego projektują i przygotowują modne obuwie damskie w dopasowanej formie, które jest odpowiednie dla każdego typu stopy. Osiągają to dzięki czterem tęgościom, poprzez całe i połówkowe rozmiary oraz przez anatomiczną, bezbłędną wyściółkę. Dotyczy to przede wszystkim naszych kolekcji fitnesowych, które posiadają wkładki wypełnione powietrzem, masujące stopy. Produkuje się według najwyższego, technicznego poziomu, przy czym zachowuje się międzynarodowe standardy.


Każdy człowiek jest jedyny w swoim rodzaju


Od 60 lat ara Shoes rozwija modę butów pierwszej jakości – zawsze kieruję się wizją, że każdy but ma być indywidualny, tak jak jego właściciel. Nasza marka potrafi doskonale połączyć komfort noszenia z aktualnym Design. U nas znajdą Państwo buta, który jest piękny i równocześnie wygodny. Każdy but powstaje wskutek ręcznego, intensywnego procesu przygotowawczego – do 130 pojedynczych etapów. Do produkcji używane są tylko wyszukane i kontrolowane ze względu na szkodliwe substancje materiały. Przysłowiowa jakość ary jest na bieżąco dokumentowana i kontrolowana przez niezależne instytuty. Więcej o jakości ary oraz technologiach wykorzystywanych przy produkcji obuwia przeczytasz w naszym artykule.


Każda stopa jest dziełem sztuki


Dla projektanta ary stopa nie jest miarą długości, lecz trójwymiarowym dziełem sztuki. Wiele szczegółów, różne szerokości oraz giętkie materiały, troszczą się o to, żeby but był perfekcyjnie dopasowany do stopy. Poza tym specjalne rozwinięte funkcje takie jak tłumienie stąpania albo aktywność oddychania stopy, powodują, że w bucie ary stopa czuje się komfortowo i, że całe ciało jest możliwie jak najmniej obciążone.


Nasze stopy muszą coś niecoś utrzymać i nie jest im dobrze, ponieważ oddziałuje na nie całe ciało. W arze rozmaite funkcje troszczą się o to, aby buty także po długim noszeniu były wygodne. Przykładowo amortyzują one krok, szanują mięśnie, stawy, kości oraz wiązadła. Inne funkcje troszczą się o wysoką aktywność oddychania oraz o optymalna klimatyzację stopy. We wszystkich modelach ara zapewnia wysoki komfort noszenia połączony z modnym Design.


Ara warszawa


Chcesz najpierw przymierzyć buty? Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Ara w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Ara warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.