Obuwie dla cukrzyków

Pokazuje 28 - 54 z 166 elementów
Pokazuje 28 - 54 z 166 elementów

Wygodne buty dla cukrzyków

Wygodne buty zdrowotne przygotowane z myślą o osobach chorych na cukrzycę typu 1 oraz 2, dla których najważniejszy jest komfort podczas użytkowania przed długi czas. Buty dla cukrzyka są przede wszystkim szersze, o podwyższonej tęgości, tak aby nie powodowały otarć i odcisków. Wykonuje się je z materiałów, które mają właściwości elastyczne i dopasowują się do kształtu stopy.  Najlepsi europejscy producenci butów gwarantują jakość i fachowe wykonanie. Buty zdrowotne dla mężczyzn i kobiet chorych na cukrzycę typu 1 oraz 2 w każdym wieku.

Wygodne buty dla diabetyków warszawa

Już teraz możesz kupić wygodne buty dla cukrzyków najlepszych europejskich producentów w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Sklep Bio Stopa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia dla diabetyków klasy premium. W naszej ofercie znajdziesz obuwie takich producentów jak Dr Luigi, Befado Dr Orto, Waldlaufer, Berkemann, Solidus, Comfortabel, Axel, PodoWell.

Cukrzyca - choroba cywilizacyjna XXI wieku

Cukrzyca to przewlekła choroba spowodowana zaburzeniem wydzielania insuliny. Wyróżniamy cukrzycę typu 1 (choroba autoimmunologiczna) oraz cukrzycę typu 2 (choroba metaboliczna). Aktualne dane podają, że w Polsce jest 2,17 miliona diabetyków - osób, które leczą się z powodu cukrzycy co stanowi 5,6% liczby mieszkańców Polski. Na świece liczba cukrzyków sięga 400 milionów ludzi. Najczęściej występuje cukrzyca typu 2, zwana cukrzycą wieku dorosłego. Najważniejszymi czynnikami ryzyka objęci są seniorzy powyżej 65 roku życia. Za rozwój choroby odpowiada m.in. podwyższone stężenie trójglicerydów i cholesterolu, niska aktywność fizyczna, przewlekłe zaburzenia snu, przebycie cukrzycy ciążowej, palenie papierosów, nadciśnienie tętnicze i spożywanie alkoholu. Wczesne wykrycie cukrzycy może pomóc w opanowaniu choroby. Najważniejsze są regularne badania krwi, ze szczególnym zwróceniem uwagi na glikemię na czczo oraz modyfikacja nawyków żywieniowych i stylu życia.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.