Lista produktów producenta: Befado

Befado Polskie wygodne, zdrowotne obuwie tekstylne i domowe, damskie i męskie. Buty na stopy z problemami, duże tęgości, tęgość H, tęgość K, tęgość M, buty na haluksy, wysokie podbicie, spuchnięte stopy spowodowane np. cukrzycą.

Befado - obuwie profilaktyczno - terapeutyczne


Befado Dr Orto - swoboda ruchu


Befado to polska firma produkująca obuwie zdrowotne z systemem Dr Orto. Stworzyła kompleksową ofertę butów damskich i męskich dla klientów, którzy potrzebują wygodne obuwie terapeutyczne. Befado stawia na najwyższą jakość materiałów oraz nowoczesne technologie powstałe dzięki współpracy z laboratoriami oraz specjalistami z zakresu ortopedii. Obecnie polska firma jest liderem w sprzedaży obuwia zdrowotnego w Polsce, z sukcesami podbija kolejne rynki europejskie. 


Technologia Dr Orto do ochrony stóp wrażliwych


Befado wprowadziła nowoczesną technologię do swoich butów, które mają właściwości lecznicze dzięki zastosowaniu kilku czynników:


  • wyściółka silber

  • oddychający materiał

  • podeszwa antypoślizgowa

  • oddychająca wyściółka

  • tworzywo amortyzujące

Więcej o właściwościach wygodnego obuwia zdrowotnego Befado Dr Orto przeczytasz w naszym artykule. Dr Orto System to wielokrotnie nagradzany pomysł obuwia profilaktyczno - terapeutycznego.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Copyright @ 2018 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl