Lista produktów producenta: Befado

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Befado - obuwie profilaktyczno - terapeutyczne


Befado to polska firma produkująca obuwie zdrowotne z systemem Dr Orto. Stworzyła kompleksową ofertę butów damskich i męskich dla klientów, którzy potrzebują wygodne obuwie terapeutyczne. Befado stawia na najwyższą jakość materiałów oraz nowoczesne technologie powstałe dzięki współpracy z laboratoriami oraz specjalistami z zakresu ortopedii. Obecnie polska firma jest liderem w sprzedaży obuwia zdrowotnego w Polsce, z sukcesami podbija kolejne rynki europejskie. 


Technologia Dr Orto do ochrony stóp wrażliwych


Befado wprowadziła nowoczesną technologię do swoich butów, które mają właściwości lecznicze dzięki zastosowaniu kilku czynników:  • wyściółka silber

  • oddychający materiał

  • podeszwa antypoślizgowa

  • oddychająca wyściółka

  • tworzywo amortyzujące


Więcej o właściwościach wygodnego obuwia zdrowotnego Befado Dr Orto przeczytasz w naszym artykule. Dr Orto System to wielokrotnie nagradzany pomysł obuwia profilaktyczno - terapeutycznego.


Befado warszawa


Jesteś z Warszawy? Już teraz możesz kupić wygodne buty terapeutyczne marki Befado w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Befado warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości europejskiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.