Solidus Kate 29506 20034 damskie półbuty

Nowy produkt

429,00 zł

  • 4
  • 4,5
  • 6
  • 6,5
  • 7
  • 7,5
  • 8
  • 8,5
  • 9

Opis produktu

Solidus Kate Solicare Soft 29506-20034 wygodne, zdrowotne półbuty damskie wykonane ze skóry naturalnej; przód rozciągliwy materiał dopasowujący się do kształtu stopy; lekkie, elastyczne antypoślizgowe podeszwy; wyjmowane, skórzane profilowane wkładki na płaskostopie podłużne i poprzeczne, można je zastąpić własnymi wkładkami ortopedycznymi;; Tęgość K - polecane na stopy szerokie, na przykład z haluksami, stopy cukrzycowe.

Solicare Soft

Buty Solicare Soft są doskonale dopasowane do wrażliwych stóp. W żadnym z krytycznych obszarów nie ma szwów, dzięki czemu można przechodzić cały dzień bez odczuwania punktów nacisku. Wygodne buty mają dodatkowe wyściółki w określonych obszarach. W niektórych modelach obuwia z linii Solicare Soft są stosowane materiały rozciągliwe, ludzie z wadami rozwojowymi stopy, takimi jak palucha koślawego, haluksami, palcami młotkowatymi a także osoby z cukrzycowymi stopami będą cieszyć się komfortem noszenia tego obuwia, ponieważ idealnie dopasowuje się do stopy. Podszewka z mikrowłokien zapewnia higienę obuwia.Podobnie jak w przypadku wszystkich butów Solidus, buty Solicare Soft mają wyjmowane wkładki, które można zastąpić własnymi wkładkami ortopedycznymi.

Solidus to niemiecka firma z ponad 100-letnią historią. Jest producentem wygodnego obuwia zdrowotnego posiadającego właściwości terapeutyczne i profilaktyczne. Skórzane buty firmy Solidus przeznaczone są między innymi dla osób z problemami stóp, a zwłaszcza dla osób posiadających stopę cukrzycową. Wszystkie modele obuwia zdrowotnego mają wymienne wkładki co umożliwia wymianę na własne wkładki ortopedyczne lub specjalistyczne. Komfortowe podeszwy posiadają " poduszki powietrzne", które zapewniają najwyższy komfort chodzenia.

Damskie

Półbuty

Tęgość K - szeroka

skóra naturalna

Solicare Soft - mikrowłókno

skóra

3 cm

9, 5 cm

wyjmowane, skórzane wkładki profilowane; Solicare Soft

Zapytaj o produkt

Solidus Kate 29506 20034 damskie półbuty

Solidus Kate 29506 20034 damskie półbuty

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Opinie klientów

Napisz opinię

Solidus Kate 29506 20034 damskie półbuty

Solidus Kate 29506 20034 damskie półbuty

Copyright @ 2018 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl