Lista produktów producenta: Solidus

Pokazuje 1 - 27 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 81 elementów

Solidus — producent profilaktycznego obuwia zdrowotnego


Solidus to niemiecka firma z ponad 100-letnią historią. Jest producentem wygodnego obuwia zdrowotnego posiadającego właściwości terapeutyczne i profilaktyczne. Dzięki niemu można pozbyć się wielu nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Skórzane buty firmy Solidus przeznaczone są między innymi dla osób z problemami stóp, a zwłaszcza dla osób posiadających stopę cukrzycową. Wszystkie modele obuwia zdrowotnego mają wymienne wkładki co umożliwia wymianę na własne wkładki ortopedyczne lub specjalistyczne. Komfortowe podeszwy posiadają " poduszki powietrzne", które zapewniają najwyższy komfort chodzenia.


Zalety wygodne obuwia zdrowotnego Solidus


Wkładki mocowane w butach Solidus anatomicznie dopasowują się do stopy. Są miękkie i nie powodują bolesnych odparzeń, czy też odcisków. Ponadto wykazują one właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjnej. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to tworzywo oddychające, które zapobiega tworzeniu się wilgoci wewnątrz buta. Buty Solidus są doskonale dopasowane do wrażliwych stóp.


Solidus warszawa


Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Solidus w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Solidus warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości niemieckiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.