Inblu - technologia i wygoda we włoskim stylu

Historia Inblu - producenta wygodnych butów zdrowotnych

Inblu to włoska firma powstała w latach 70-tych w Verolanuova, w prowincji Brescia. Jest producentem wygodnego obuwia dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Historia Inblu to przede wszystkim innowacyjny pomysł produkcyjny będący podstawą technologii, która zmieniła sposób produkcji sandałów i klapek. Ta rewolucja technologiczna nosi nazwę CHIPS, klapki, wykonane w procesie produkcyjnym zwanym "wtryskiwaniem", na skutek którego cholewka, wyściółka i podeszwa są łączone ze sobą bez użycia kleju lub innych produktów klejących. Dzięki wprowadzonej metodzie produkcji w 1983 roku zostaje sprzedanych ponad 25 milionów par klapek. To początek sukcesów włoskiej firmy w zakresie produkcji wygodnych butów, w tym obuwia terapeutycznego.

Inblu - Komfort dla wymagających

Inblu postanowiło zostać pionierem technologicznym w obszarze wygodnego obuwia dla każdego. W laboratorium włoskiej firmy inżynierowie codziennie prowadzą badania i eksperymenty, które służą poprawie jakości i wygody sprzedawanego obuwia. Inblu przedstawiło 8 głównych zalet swojego komfortowego obuwia:

  1. Amortyzacja - zapewnia maksymalną wygodę, stopy mniej odczuwają uderzenia o podłoże
  2. Lekkość - odpowiednia kompozycja mikorocząsteczek sprawia, że stopy mniej odczuwają ciężar produktu

  3. Anatomia - wygodne obuwie dopasowuje się do twoich ruchów

  4. Antishock - buty minimalizują wstrzący w kontakcie z powierzchnią

  5. Automodelujące - komfortowe dopasowanie do rozmiaru i tęgości

  6. Bez śladów - dzięki zastosowanym materiałom nie pozostawiają śladów na powierzchni

  7. Skórzana wyściółka - oddychająca skórzana wyściółka wygodnego obuwia dla przyjemnego uczucia świeżości

  8. Antistress - odpoczynek dla twoich stóp i nóg

Włoskie kapcie dla Pań marki Inblu

Klapki Inblu - nowa jakość chodzenia

Inblu zaprojektowało specjalną serię produktów do użyku domowego. To kapcie dla Pań i Panów wykonane z bardzo miękkich naturalnych materiałów i właściwościach zdrowotnych. Kapcie tereaputyczne Inblu to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy potrzebują ochrony swoich stóp również w zaciszu domowym. Wyróżniają się lekkimi, elastycznymi oraz antypoślizgowymi podeszwami. Kapcie zdrowotne pasują również do wkładek ortopedycznych. Ze względu na właściwości lecznicze polecane są w profilaktyce oraz leczeniu stóp z haluksami, wrażliwych oraz cukrzycowych. Kapcie włoskiej firmy to rozsądne rozwiązanie w służbie ochrony naszych stóp. Poznaj technologię i wygodę butów zdrowotnych we włoskim stylu.