Dr Brinkmann - niemiecka jakość w rozsądnej cenie

Wygodne obuwie zdrowotne od Dr Brinkmann’a

Dr. med. Karl Erich Brinkman, wybitny lekarz - ortopeda urodził się w 1937 r. w Hamburgu. Był jednym z najlepszych niemieckich specjalistów w zakresie ortopedii, głównym lekarzem Kliniki Traumatologii Ortopedycznej, członkiem honorowym Stowarzyszenia Południowych Niemieckich Ortopedów, prelegentem i wykładowcą. Dr Brinkmann zaprojektował specjalną wkładkę ortopedyczną, która zapewnia zdrowe chodzenie. Ponadto delikatnie podpiera stopę tylko w strefach koniecznego wyglądu i pozostawia wystarczająco dużo radości w chodzeniu. To sprawiło, że wygodne obuwie od Dr Brinkmann’a stało się sławne na całym świecie.

Komfortowe buty do chodzenia po domu

Przekroczenie progu domu zazwyczaj oznacza ten moment, w którym możemy zrzucić buty wyjściowe i dać odpocząć swoim stopom. Aby nadal chronić je oraz zapewnić im maksymalną wygodę warto wypróbować buty niemieckiego producenta niezwykle trwałych i wygodnych kapci domowych. Miłośnicy kolorowych bamboszy domowych będą zachwyceni - wśród butów tej marki znajdą kapcie z filcu naturalnego z alpejskich owiec ozdobione w oryginalne motywy zwierzęce: sowy, renifery lub inne aplikacje. Dodatkowo każdy produkt wyposażony jest w specjalną wkładkę ortopedyczną. Modele obuwia od Dr Brinkmann’a wykonywane są ze skór wysokiej jakości, cechuje je poszerzona tęgość i zarazem głębokość. Są najlepszym rozwiązaniem dla osób ze stopą cukrzycową, z haluksami oraz innymi zwyrodnieniami stóp. Większość produktów została przygotowana również na szerokie tęgości.

Klapki Dr Brinkmann dla kobiet w kolorze granatowym

Czemu warto wybrać wygodne obuwie Dr Brinkmanna?

  1. Najwyższa jakość surowców naturalnych oraz naturalnych materiałów

  2. Profilowana anatomiczna wkładka wewnętrzna o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych

  3. Elastyczny materiał w miejscu haluksów

  4. Różne tęgości od stopy normalnej G do stopy szerokiej K

  5. Obuwie przygotowane przez lekarza - ortopedę o właściwościach leczniczych

Wygodne obuwie zdrowotne Dr Brinkmann To buty spełniają oczekiwania wymagających klientów oraz gwarantują niesamowity komfort stopom. W ofercie znajdziesz buty, które sprawdzą się do chodzenia zimą, wczesną wiosną i późną jesienią. Większość modeli posiada płaską podeszwę, ale w asortymencie można również znaleźć domowe buty Dr Brinkmann na koturnie, które gwarantują komfort chodzenia i dobrą przyczepność do podłoża. Zgodnie z hasłem firmy ‘Szczęśliwa stopa - szczęśliwy ja’ wybierz wygodne obuwie od Dr Brinkmann’a i ciesz się radością chodzenia.