Axel - obuwie zdrowotne na każdą stopę

Axel - wygodne polskie buty na światowym poziomie

Firma Axel powstała tuż po transformacji ustrojowej stawiając sobie za cel zostania liderem w sprzedaży wygodnego obuwia zdrowotnego w Polsce. Marka Axel w inteligentny sposób połączyła komfort użytkowania z estetyką wykonania. Obuwie zdrowotne jest produkowane w Polsce, z najwyższej jakości skóry naturalnej. Dzięki temu marka szybko zyskała popularność i rozpoznawalność na rynku europejskich producentów obuwia zdrowotnego.

Cechy wyróżniające obuwie marki Axel:

  • poszerzone cholewki, które zwiększają komfort użytkowania
  • specjalne wkładki gwarantujące miękkość i wygodę podczas chodzenia
  • naturalne komponenty stosowane przy produkcji obuwia, które zapewniają zdrowie i świeżość stóp
  • antypoślizgowe fleki w butach na wysokich obcasach
  • oryginalne wzornictwo przyciągające wzrok
  • w ofercie można znaleźć buty zdrowotne, których atutem jest podniesiona tęgość od G do K

Buty zdrowotne specjalne zaprojektowane dla kobiet

Firma Axel specjalizuje się w produkcji wygodnego obuwia dla Pań, które przyjęły nowy, polski produkt z prawdziwym entuzjazmem. Dzięki wieloletnim badaniom oraz doświadczeniem Axel osiągnęła wyjątkowy rezultat – wygodne buty skórzane damskie harmonijnie łączące walory użytkowe ze stylowym wyglądem. Aktualnie w ofercie producenta znajdziemy wygodne czółenka, kozaki, sandały, botki, kozaki. Zadbano również o klasyczne fasony, przy czym tradycyjne wzory wzbogacono o nowoczesne trendy. Axel zdając sobie sprawę z dynamiki zmian mody damskiej wprowadza nowe udogodnienia, które mają sprawić, że chodzenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

wygodne buty marki axel

Buty zdrowotne najwyższej jakości na każdą okazję

Axel w swojej ofercie posiada klasyczne fasony, a także tradycyjne wzory wzbogacone o nowoczesne trendy. Wygodne buty polskiego producenta doceniane są za komfort, wygodę, wysoką jakość oraz konkurencyjną cenę. Firma specjalizuje się w obuwiu na stopy problemowe, wrażliwe, z haluksami, po urazach, dla chorych na cukrzycę, o podwyższonej tęgości (od G do K). Przygotowuje kolekcje dedykowane dla Pań za okres jesienno-zimowy oraz wiosenno-letni. Axel odpowiada na aktualne potrzeby kobiet w zakresie użytkowania i komfortu noszenia obuwia zdrowotnego. Marka jako producent wygodnego obuwia zdrowotnego polecana jest przez lekarzy - ortopedów, którzy podkreślają liczne walory noszenia tego rodzaju produktów. Sprawdź jakie obuwie zdrowotne marki Axel przygotowaliśmy dla Ciebie. Wybierz obuwie najbardziej pasujące do twoich potrzeb.