Lista produktów producenta: Waldlaufer

Pokazuje 1 - 27 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 137 elementów

Waldlaufer — producent wygodnego obuwia zdrowotnego


Waldlaufer to niemiecka firma o długoletniej historii, która stworzyła markę cenioną na całym świecie . Dzięki wyznawanym zasadom tworzy obuwie wygodne a zarazem eleganckie. Wiele modeli o podwyższonej tęgości daje możliwość dopasowania obuwia do swoich potrzeb. Klasyczne i ponadczasowe wzory w połączeniu z wysoką jakością wykonania idealnie komponują się z aktualnymi trendami.


Produkcja obuwia zdrowotnego marki Waldlaufer


Waldlaufer do produkcji butów używa wysokiej jakości materiałów przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalności. Produkcja każdego buta wymaga precyzji i najwyższej staranności. Każdy model zaczyna się od szkicu w 3D, następnie prace projektowe przenoszone są na monitor komputera. Na podstawie szkicu tworzone są gradacje dla wszystkich rozmiarów i szerokości. Waldlaufer swoje obuwie tworzy najstarszą techniką łączenia skór. Podstawą ich działania jest szycie ręczne. Klasyczna metoda szycia ręcznego sprawia, że obuwie jest dużo trwalsze niż obuwie szyte metodą maszynową. Więcej o tym dla kogo przeznaczone jest wygodne obuwie zdrowotne Waldlaufer przeczytasz w naszym artykule. W naszej ofercie znajdziesz m.in. męskie półbuty, damskie półbuty, damskie sandały, damskie botki, damskie baleriny, damksie mokasyny, damskie klapki.


Misja firmy Waldlaufer


Waldlaufer ceni sobie symbiozę zrównoważonego rozwoju i postępu zgodnie z bliskością natury i siły. Niemiecka firma produkująca obuwie traktuje zrównoważony rozwój jako drogę do postępu. Ze szczególną wrażliwością obchodzi się z surowcami naturalnymi, a wysokie standardy gwarantują troskę o ekologię, etykę i zdrowie. Aby skóra uzyskała pożądane właściwości musi podlegać procesowi garbowania i farbowania. Waldlaufer tworzy bio buty zdrowotne w zgodzie z naturą.


Waldlaufer warszawa


Chcesz przymierzyć buty przed zakupem? Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Waldlaufer w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Waldlaufer warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości niemieckiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.