Lista produktów producenta: Adanex

Pokazuje 28 - 54 z 61 elementów
Pokazuje 28 - 54 z 61 elementów

Adanex - producent wygodnego obuwia zdrowotnego


Adanex to firma produkująca obuwie zdrowotne z ponad 20-letnią tradycją produkująca komfortowe i przyjazne dla zdrowia stóp obuwie. Głównym celem firmy są nowoczesne technologie i wysoka jakość produktów.


Adanex to zaawansowanie technologiczne, techniczne i organizacyjne, dostosowanie do polskich i europejskich norm, solidność i rzetelność.


Zalety wygodnego obuwia zdrowotnego Adanex


Adanex to przede wszystkich komfortowe obuwie rekreacyjne i domowe (sandały, klapki), przeznaczone dla dorosłych i młodzieży. Podeszwa obuwia Adanex wykonana jest z poliuretanu, zapewniając użytkownikowi najwyższe parametry użytkowania. Na przekroju podeszwa wygląda jak gąbka, jest lekka i antypoślizgowa, co wpływa na bezpieczeństwo użytkowników obuwia. Aspekt ten jest najważniejszy dla grupy starszych osób noszących obuwie. Do najważniejszych zalet obuwia Adanex należą:  • amortyzacja wstrząsów- drgania tworzące się podczas chodzenia powstające na styku podeszwy z podłożem, w przypadku braku amortyzacji wstrząsów przenoszą się na stawy. Dzięki amortyzacji obuwie hamuje mikrowstrząsy, a poliuretan o specjalnej mikrokomórkowej strukturze powoduje tłumienie ich i ogranicza szkodliwe oddziaływanie na stawy.

  • anatomiczny kształt — podeszwa zaprojektowana zgodnie z anatomiczną budową stóp to podstawa dla stabilnego chodzenia, odpowiedniego przenoszenia ciężaru ciała oraz maksymalnego komfortu.

  • lekkość — ultralekkie obuwie Adanex zapewnia całkowite odciążenia nóg i stawów.

  • elastyczność — dzięki elastyczności podeszwy, użytkownik może swobodnie zginać i prostować stopę.

  • właściwy mikroklimat — zastosowane naturalne materiały i technologie wpływają na najwyższy komfort wewnątrz obuwia.


Więcej o firmie Adanex - producencie komfortowego obuwia zdrowotnego przeczytasz w naszym artykule.


Adanex warszawa


Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Adanex w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Adanex warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.