Lista produktów producenta: Dr Orto

Pokazuje 1 - 27 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 60 elementów

Dr Orto - wygodne obuwie zdrowotne


W roku 2003 Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” – polski producent obuwia tekstylnego po raz pierwszy wprowadził do sprzedaży obuwie specjalistyczne o zaawansowanej technologii - Dr Orto. Jest to seria obuwia dla osób z różnymi problemami stóp. Obuwie to jest dedykowane dla osób ze zniekształceniami stóp takimi jak: paluch koślawy, palce młoteczkowate, z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym, z odciskami na stronie podeszwowej oraz dla osób chorujących na cukrzycę. Obuwie wykonane jest z materiałów o najwyższej jakości, sklejane za pomocą nowoczesnej technologii, posiada wkładki o właściwościach higienicznych -Silber, a podwyższona tęgość obuwia gwarantuje osobom o spuchniętych, poszerzonych stopach wygodę użytkowania.


Dr Orto - wykorzystanie materiału SILBER (Ag)


Wygodne obuwie zdrowotne są wyposażone w miękki i przyjemny dla stóp materiał SILBER (Ag) wykonany w specjalnej technologii w oparciu o jony srebra. Posiada on właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i antyalergiczne, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, absorbuje wilgoć gwarantując ochronę stóp podczas długotrwałej eksploatacji, zapewnia komfort termiczny – ułatwia odprowadzenie ciepła oraz utrzymanie temperatury ciała w optymalnej temperaturze 37 stopni Celsjusza.


Dr Orto warszawa


Jesteś w Warszawie i chcesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Dr Orto? Odwiedź nas w naszym firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Dr Orto warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości polskiego producenta.


Damskie i męskie półbuty Dr Orto


W naszej ofercie znajdziesz wygodne buty zdrowotne Dr Orto dla Pań i Panów. Polecamy męskie półbuty Befado Dr Orto 071M001 w kolorze czarnym lub męskie półbuty Befado Dr Orto 871M006 w kolorze szarym. Dla Pań preferowane modele wygodnego obuwia zdrowotnego to damskie półbuty Befado Dr Orto 035D003 w kolorze popielatym lub damskie półbuty Befado Dr Orto 434D017 w kolorze beżowym.

Copyright @ 2020 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl