Lista produktów producenta: Inblu

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Inblu - włoski producent wygodnego obuwia zdrowotnego


Dlaczego warto postawić na buty marki Inblu?


Historia Inblu rozpoczyna się w latach 70-tych we Włoszech, wtedy to Inblu pojawia się jako producent obcasów i podeszw, a niewiele później bo w roku 1982 zakład rozpoczyna produkcję butów, niektóre z nich znamy do dziś.


Inblu wprowadził nową technologię CHIPS w produkcji sandałów i klapek, dzięki czemu sprzedaje 25 milionów butów na świecie. 


Inblu stara się spełniać wymagania i potrzeby swoich klientów, oferując modne kształty i ciekawe wzory, zwracając największą uwagę na wygodę i doskonały stosunek jakości do ceny. Wygodne, eleganckie, modne, ciepłe: Inblu jest marką dla tych, którzy lubią komfort i styl w każdym momencie dnia.


Klapki i kapcie Inblu. Najważniejsze zalety


Z naszego artykułu dowiesz się o 8 głównych zaletach komfortowego obuwia marki Inblu, które wyróżniają włoskiego producenta na świecie.


Inblu warszawa


Już teraz możesz kupić wygodne obuwie zdrowotne marki Inblu w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Inblu warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Więcej
Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.