Lista produktów producenta: Scholl

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Scholl - wygodne buty zdrowotne i medyczne


Scholl to renomowana amerykańska marka z ponad 100-letnim doświadczeniem w pielęgnacji i leczeniu stóp. Celem marki Scholl jest sprawić, aby każdy krok, jaki zrobisz w życiu był jak najzdrowszy. Oznacza to zapewnienie stopom komfortu, ochrony i odpowiedniej pielęgnacji. Wygodne buty zdrowotne Scholl charakteryzują się zastosowaniem najnowocześniejszych technik medycznych oraz światowych trendów w zakresie ochrony stóp.


Zalety obuwia zdrowotnego marki Scholl


Prawie 120 lat temu w Chicago doktor William Scholl jako młody lekarz, ekspert w dziedzinie anatomii rozpoczął swoją misję. Chciał opracować takie obuwie, w którym każdy mógłby się poczuć tak, jak gdyby było ono uszyte na miarę.


Najważniejsze zalety obuwia zdrowotnego Scholl:


  • amortyzacja przy chodzeniu po twardym podłożu

  • różne tęgości

  • łagodne materiały

  • antypoślizgowe

  • podparcie łuków stopy

  • szeroki wybór wkładek ortopedycznych

Sklep Scholl warszawa


Jesteś w Warszawie i chcesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Scholl? Odwiedź nas w naszym firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Scholl warszawa to gwarancja udanych zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości. Dr Scholl często powtarzał, że dobre samopoczucie zaczyna się od stóp. Wybierz obuwie zdrowotne marki Scholl dostępne w naszej ofercie najlepiej pasujące do Twoich potrzeb.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.