Lista produktów producenta: Westland

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Westland by Josef Seibel - wygodne buty zdrowotne na każdą porę


Westland wyznacza standardy w produkcji obuwia damskiego, obuwia męskiego i kapci. Kolorowy - nowoczesny - wygodny. Buty Westland charakteryzują się sportowym wyglądem. Funkcjonalność - nowoczesność - design. Począwszy od zaawansowanych technologicznie produktów, takich jak słynne na całym świecie oryginalne buty TopDryTex, sportowe buty uliczne i kobiece sznurowane buty, aż po klasyczne buty, takie jak kapcie i legendarne kalosze, Westland Romika zapewnia maksymalny, funkcjonalny komfort od prawie 100 lat. Dzięki Westland klienci doświadczają wyjątkowej lekkości na nogach i cieszą się elastycznością, stabilnością i jakością butów - zgodnie z mottem: „Idź i poczuj się dobrze”.


Westland warszawa


Chcesz najpierw przymierzyć buty? Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Westland w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Westland warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.


Damskie półbuty Westland


W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz damskie półbuty Josef Seibel Westland w kolorze czarnym. To klasyczne modele wykonane ze skóry naturalnej z wymiennymi wkładkami ortopedycznymi, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Pań.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.