Lista produktów producenta: Caprice

Pokazuje 1 - 27 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 69 elementów

Caprice - producent wygodnego obuwia zdrowotnego


Caprice to niemiecka firma założona w 1990 roku z siedzibą w Pirmasens. Caprice produkuje rocznie około 3 milionów par butów, specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim. Firma Caprice wyróżnia się dwoma opatentowanymi systemami — AntiShokk (amortyzacja w obcasie) wykorzystywana m.in. przez koncern Wortmann oraz system klimatyzacji OnAIR, dostępny wyłącznie w butach marki Caprice. Kolekcje marki Caprice wystawiane są na około 20. targach międzynarodowych, w tym GDS Düsseldorf, Expo Riva, Pure Londyn, w Moskwie i Kijowie. Oprócz sklepów w całej Europie markę Caprice znajdziemy w Dubaju, w Ameryce i Japonii. Przewodnim hasłem firmy jest: ” Walking on air ” - chodzić w powietrzu, a to wszystko dzięki systemie klimatyzacji opatentowanym przez markę Caprice.


Technologia OnAIR, czyli buty z klimatyzacją


OnAir to technologia wentylacyjna, która likwiduje skutki pocenia się stóp latem i zapewnia ogrzewanie zimą; wszystko to zasługa specjalnej konstrukcji górnej części podeszwy i specjalnej wkładki. Tylko 30% powierzchni stopy ma bezpośredni kontakt z wkładką. 70% powierzchni stopy pozostaje zawieszone w powietrzu. Więcej o technologii OnAir w obuwiu zdrowotnym Caprice przeczytasz w naszym artykule. W naszej ofercie znajdziesz damskie baleriny, damskie kozaki, damskie botki.


Caprice warszawa


Chcesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Caprice? Odwiedź nas w naszym firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Caprice warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.