Lista produktów producenta: Arcopedico

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Arcopedico - wygodne buty zdrowotne


Arcopedico to wygodne, zdrowotne buty produkowane w Portugalii. Komfortowe obuwie Arcopedico ma opatentowaną elastyczną podeszwę wspierająca prawidłowo łuk stopy. Baleriny oferowane w naszym sklepie posiadają wyjmowane wkładki i cholewkę wykonaną z elastycznej tkaniny dopasowującej się do kształtu stopy. Jednym z sekretów obuwia Arcopedico jest jego wyjątkowo lekka konstrukcja, która jest możliwa dzięki specjalnej opatentowanej wtryskowej metodzie produkcji podeszwy. Markę Arcopedico charakteryzuje opatentowana podeszwa oraz wkładka dopasowana do anatomicznego kształtu stopy, umożliwiająca odpowiednie rozłożenie ciężaru, aby zapobiegać zmęczeniu stóp i nóg.


Cechy wyróżniające buty Arcopedico  • elastyczna cholewka

  • anatomiczna wkładka ortopedyczna

  • system podwójnego wzmocnienia sklepienia


Wygodne obuwie zdrowotne Arcopedico oznacza wygodę w czystej postaci. W naszej ofercie znajdziesz damskie baleriny Arcopedico.


Arcopedico warszawa


Jesteś z Warszawy? Już teraz możesz kupić wygodne buty terapeutyczne marki Arcopedico w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Arcopedico warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości portugalskiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.