Lista produktów producenta: Dr Brinkmann

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Dr Brinkmann - wygodne obuwie zdrowotne


Dr Brinkmann to renomowana firma niemiecka z ponad 100-letnią tradycją. Wygodne buty zdrowotne charakteryzują się łatwością zakładania i komfortowego dopasowania. Uwzględniają anatomię stopy i tym samym przyczyniają się do poprawy Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Buty firmy Dr. Brinkmann wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, cechują je poszerzona tęgość i głębokość, starając się aby obuwie spełniało swoje funkcje, nie tracąc walorów estetyki.


Dr Brinkmann - twórca wkładki ortopedycznej


Dr. med. Karl Erich Brinkman, wybitny lekarz - ortopeda urodził się w 1937 r. w Hamburgu. Był jednym z najlepszych niemieckich specjalistów w zakresie ortopedii, głównym lekarzem Kliniki Traumatologii Ortopedycznej, członkiem honorowym Stowarzyszenia Południowych Niemieckich Ortopedów, prelegentem i wykładowcą. Dr Brinkmann zaprojektował specjalną wkładkę ortopedyczną, która zapewnia zdrowe chodzenie. Ponadto delikatnie podpiera stopę tylko w strefach koniecznego wyglądu i pozostawia wystarczająco dużo radości w chodzeniu. To sprawiło, że wygodne obuwie od Dr Brinkmann’a stało się sławne na całym świecie. Więcej o tym dlaczego warto wybrać markę Dr Brinkmann przeczytasz w naszym artykule.


Dr Brinkmann warszawa


Jesteś w Warszawie i chcesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Dr Brinkmann? Odwiedź nas w naszym firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Dr Brinkmann warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.