Lista produktów producenta: Nursin Care

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Nursing Care - 5 zasad wygodnego obuwia zdrowotnego 


KOMFORT - konstrukcja obuwia wpływająca na dużą giętkość obuwia już od pierwszego dnia użytkowania; dzięki anatomicznej podeszwie obuwie umożliwia utrzymanie poprawnej postawy ciała oraz zabezpiecza większą przestrzeń dla Twoich palcy. Wymienna anatomiczna wkładka absorbuje wstrząsy podczas chodzenia oraz nadaje odpowiednie wsparcie dla stóp.
BEZPIECZEŃSTWO  - obuwie Wash’Go jest antypoślizgowe oraz antystatyczne, certyfikowane CE; jest dostępna dodatkowa możliwość montażu paska dla większej stabilności obuwia.
HIGIENA  - obuwie Wash’Go nadaje się do prania w pralce wraz z ciemnymi ubraniami; nie traci kolorów oraz giętkości , skóra po praniu nie staje się sucha i twarda; wymienna wkładka z mikrofibry charakteryzuje się dużą trwałością dzięki czemu nie ciemnieje i nie kruszy się w praniu.
WZORNICTWO  - atrakcyjne i nowoczesne wzory butów dostępne w wielu kolorach pozwalają cieszyć się obuwiem Wash’Go każdego dnia w pracy i w domu.
JAKOŚĆ -  obuwie Wash’go dzięki innowacyjnej technologii pozwala na długotrwałe użytkowanie skórzanego obuwia bez utraty trwałości pomimo wielokrotnego prania.
Zasady prania wygodnego obuwia Wash’go


1. Wyciągnij wkładki z obuwia


2. Włóż do butów plastikowe kształtki ( dołączone do obuwia przy zakupie)


3. Pierz buty i wkładki razem z ciemnymi ubraniami w pralce w temp. 30 stopni


4. Wyciągnij po praniu plastikowe kształtki do wyschnięcia butów.


5. Suszyć obuwie z dala od silnego źródła ciepła np. słońca


6. Po wysuszeniu można obuwie zaimpregnować naturalnym woskiem w celu ochrony skóry


7. Nie używać płynnych preparatów konserwujących z aplikatorem w gąbce.


Nursing Care warszawa


Sprawdź wygodne obuwie zdrowotne marki Nursing Care w naszym firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Nursing Care warszawa to pewność zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.