Lista produktów producenta: Berkemann

Pokazuje 1 - 27 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 116 elementów

Berkemann - wygodne obuwie zdrowotne i medyczne


Berkemann to niemiecka marka, której produkty służą zdrowiu stopy. Oryginalna 5-fazowa wkładka, która według aktualnych badań medycznych gwarantuje pełen komfort stóp i nóg, jest podstawą każdego buta Berkemann. "Berkemann oznacza zdrowie dla człowieka oraz harmonię z naturą". Zgodnie z tym hasłem przewodnim, do produkcji wygodnego obuwia zdrowotnego do wkładek marki Berkemann wykorzystuje się wyłącznie naturalne materiały.


Właściwości butów zdrowotnych Berkemann


Wygodne obuwie niemieckiego producenta jest wytrzymałe i elastycznie dostosowuje się do kształtu stopy, dzięki starannie poprowadzonej linii szwu, łączącej podeszwę z cholewką. Większość butów terapeutycznych i ortopedyczny posiada wymienną wkładkę, którą można wielokrotnie prać i zastępować innymi wkładkami zastępczymi. Obuwie zdrowotne gwarantuje czynne oddychanie skóry stóp poprzez specjalnie zaprojektowaną cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Lekarze ortopedzi zalecają noszenie obuwia Berkemann osobom otyłym, z nadwagą, haluksami z zespołem stopy cukrzycowej czy reumatoidalnej, w związku z precyzyjnym dostosowaniem się do stóp zniekształconych.


Berkemann - buty na stopy normalne i szerokie


Berkemann to wygodne zdrowotne buty na stopy normalne i szerokie. Klapki, sandały, półbuty, botki. Tęgość H, K, M. na haluksy i stopy opuchnięte. Modele: Jada, Janna, Lorina, Lorena, Mila, Phoebe, Teri, Sofie, Heliane, Daria. Więcej o właściwościach butów zdrowotnych oraz liniach obuwia zdrowotnego Berkemann przeczytasz w naszym artykule.


Gwarantujemy obuwie zdrowotne Berkemann najwyższej jakości!


U nas kupisz wygodne obuwie zdrowotne Berkemann najwyższej jakości. Gwarantujemy jakość sprzedawanych butów potwierdzonych certyfikatami producenckimi. Poza sklepem internetowym zapraszamy również do sklepu stacjonarnego, który mieści się w Warszawie. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie.


Berkemann warszawa


Już teraz możesz kupić wygodne buty zdrowotne marki Berkemann w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Znajdujemy się przy alei Niepodległości 103 na warszawskim Mokotowie. Berkemann warszawa to gwarancja zakupów wygodnego obuwia najwyższej jakości niemieckiego producenta.

Copyright @ 2023 Bio Stopa, Wszelkie prawa zastrzeżone.